sobota 27. augusta 2016

Pevná číra fólia- Clear acetate sheet od docrafts.

Ahojte!
Pre scrapper.sk som písala článok o super vecičke....

Dnes som si pre vás ukážku, ako som sa hrala s čírou pevnou fóliou- Clear acetate sheet od docrafts.


Páči sa mi, že sa s ňou dobre pracuje a je ideálna, keď chcem niečo ukázať. Napríklad som si urobila túto krabičku: 
 

Úplne si ju viem predstaviť v darčekovom obchode vo výklade, kde kupujúci vidí, čo kupuje a je to zároveň pekne zabalené.

A čo taštička? Priesvitná? No a čo :-D Ja myslím, že to vyzerá ozaj chutne :-) Dorobila som k nej „uši“, visačku a hotovo. 
 


Alebo si môžete vyrobiť takúto celú priehľadnú mini vankúšikovú krabičku. Vložíte do nej gombíky, cukríky alebo iné drobnosti, dozdobíte a máte jednoduchý, ale milý darček, napríklad aj vo všedný deň- len tak, pre radosť. Na fóliu sa dá písať popisovačom, takže môžete napísať aj venovanie, či krátky odkaz alebo vtip.Krabička nemusí byť celá priehľadná. Napríklad mám šablónu na skvelú krabičku s okienkom. Je to moja obľúbená, ale to okienko je niekedy trošku nepraktické, drobné veci tadiaľ môžu vypadnúť. A práve tu sa hodí číra pevná fólia, ktorú môžem nalepiť zvnútra do okienka, čiže mi tadiaľ nič nevypadne, a efekt okienkovej krabičky sa nestratí :-)Nerada by som vynechala moju novú stránku do plánovača- opäť k téme- z pevnej fólie. Vyrezala som si potrebný rozmer, urobila dierky a mám skvelé miesto na washi pásky, nálepky a štítky, ktoré chcem mať vždy po ruke.A keď je taká šikovná a tak dobre sa na ňu píše, vyskúšala som si priesvitné PL kartičky, ktoré si dám do albumu na fotku. Podľa mňa to vyzerá ozaj dobre :-)


Chcela som si jednu aj opečiatkovať, ale obyčajný atrament sa na hladkom povrchu rozmazáva a moja špeciálna poduška s permanentným atramentom ešte nepricestovala, takže fotku pridám dodatočne :-)

Tak ak ste doteraz nevedeli, čo by ste z tejto fólie urobili, máte pár zaujímavých inšpirácií.
Prajem pekný deň a príjemné tvorenie.
Jarka

2 komentáre: