streda 11. októbra 2017

Project Life- September


Ahojte!

Opäť som tu s novým článkom, ktorý bol uverejnený aj na blogu jukanshop:
  
Mali sme doma trošku voľnejší deň, tak sme sa rozhodli urobiť si Lego párty :-) U nás je lego veľmi obľúbené, vyhrajú sa naozaj všetci. Aby to však bolo trošku iné ako zvyčajne, rozdelili sme sa do tímov a usporiadali si takú malú súťaž. No a samozrejme, nesmú chýbať fotky....Takáto udalosť si predsa zaslúži svoju vlastnú stránku v albume.

Použitý materiál:

Let´s party sada od Simple Stories (dobre poslúžia aj tieto výrezy)

ďalej: obľúbená pečiatka a pečiatková poduška, kancelárske spinky, zošívačka
Titulnú kartičku som opečiatkovala nápisom fun (vytvorila som tak pozadie kartičky), pridala som nápis Lego party a nálepky na oslavy.
***


Táto kartička si ma získala svojím nápisom- Začni každý deň s vďačným srdcom. Zo sady som vybrala kvietky na ozdobenie a kartičku na pár zápiskov, ktorú som pripla farebnými spinkami do kancelárskej zošívačky. V rohu je opäť pridaná pečiatka.
***


A nemôže chýbať enamelové srdiečko :-)
***


Fotky som si pekne očíslovala
***


Túto vlajku som odstrihla z malej kartičky. Niekedy sa proste človeku nehodí celá kartička, len jej nadpis alebo obrázok. Nebojte sa z nej odstrihnúť :-) Zbytok si môžete odložiť, môže sa hodiť niekedy inokedy.


A na túto kartičku som si pekne dala popisky k jednotlivým očíslovaným fotkám. Takto ich mám všetky spolu, ale nepomiešam, čo k čomu patrí.
***


Tu som fotky doplnila kartičkou s okienkami, kde som zaškrtla, aký super deň to bol :-D a použila som okrúhly výrez do rohu kartičky, takže som z nej odstrihla a zbytok som použila na okraj kartičky s fotkou č.1. Minimum materiálu a efekt je skvelý :-)
***


Do kvetinového záhonu patria kvety a motýle, tak som opäť vytiahla z ozdôb pár kvetov. Jeden som podlepila penovým štvorčekom, aby bol trošku vyššie ako ten druhý. Motýľa som pripla farebnou spinkou len v strede, čiže krídla má trošku priestorové.
***


A prišli sme k poslednej kartičke. Vybrala som si ju, lebo presne vystihuje, ako sa tešíme z maličkostí. Dozdobila som výrezom fotoaparátu a žltou spinkou, ktorej som na horný koniec nalepila hviezdy. Nejako sa mi zapáčili takéto spinky. Asi si urobím nejaké do zásoby, aby som mala poruke. :-)
***Ako trávite Vy svoj voľný čas? A nezabúdate fotiť? Fotky a trefné popisky nám aj po dlhšom čase vedia celkom pekne pripomenúť rôzne zážitky alebo aj len celkom „všedné“ chvíle, ktoré sú aj tak niečím odlišné od tých ostatných...

Príjemné tvorenie želám!


Pripomínam svoju giveaway pri príležitosti výročia môjho blogu...Jarka Ef


1 komentár: