štvrtok 21. septembra 2017

Layout

Ahojte!

Objavila som v počítači kopu nezverejnených fotiek, ktoré čakali na správnu chvíľu a nakoniec v zhone povinností tak trošku zapadli prachom. Tak som si povedala, že je čas, aby konečne uzreli svetlo sveta blogov :-)

Tento layout vznikol pri recyklovaní odrezkov skvelých papierov od Pink Paislee, ktoré boli v marcovom PAGE kite od Papero Amo.Hi!
I found some forgotten pictures of my work. So this is about my new old layout, where I used sraps of PAGE kit Papero Amo after creating this mini notebook.Z kitu som urobila viac vecí,  napríklad si môžete pozrieť tento zápisník:
Ale späť k využitiu odrezkov- Pásiky som na stránku prišila strojom.

And back to the scraps- these stripes are sewn to the white scrapbook paper.Fotku som podložila papierovou rozetkou, pridala som ozdoby- srdiečko, kvietky, flitre rozhádzané po stránke a nápis YOU ARE A DIAMOND... 
Layout mám nakoniec v albume Project Life a slúži ako pekný predel- pri významnej udalosti.


I added some sequins, flowers, heart and the sentiment- YOU ARE A DIAMOND. This layout is a divider in my Project Life album. It looks very nice between all that pocket pages.

Teším sa opäť nabudúce.
See you next time!

Jarka Ef

2 komentáre:

  1. krásne <3 nielen to, ako dokážeš využiť všetko do najposlednejšieho kúsočku, ale aj to zladenie, cit pre farby.. chcem vidieť viac fotiek, viac príspevkov! :)

    OdpovedaťOdstrániť