piatok 29. septembra 2017

Oslava- Celebration

Ahojte!

Znie to naozaj neuveriteľne, ale už o pár dní oslávi môj blog štvrté narodeniny :-)
A rozhodla som sa, že by som ich rada oslávila so svojimi priaznivcami, čitateľmi, odberateľmi....proste s Vami.


Hi!
It´s unbelievable, my blog is going to celebrate 4th B-day. I decided to celebrate it with my followers, readers, just with you.
Prichystaných je pre Vás hneď niekoľko darčekov, tak sa poďme na ne spolu pozrieť:

Here are some sponsors´ gifts in this giveaway:


Mám tu balíček od creamia.sk
eshop- CREAMIA
facebook- creamia

ďalší balíček je od materialpretvorilky.sk:
facebook fun page- materialpretvorilky
Nie som Držgroš, tak pridávam niečo aj ja:

I´m not miser, here is something from me too:
Obdarovaní sa budú losovať z komentárov pod týmto článkom. Zvýšiť svoje šance na výhru môžete pridaním komentára, kde napíšete, kde ešte sledujete moju tvorbu- FB, instagram, YouTube, Pinterest...

Giveaway ukončím 27.10.2017 a cez víkend vylosujem mená.The winners will be chosen randomly from comments in this post. You can write me social media, where you follow my work- each following means one entry more. (FB, instagram, YouTube, Pinterest...)

Giveaway is worldwide open and ends Oct. 27th 2017.A pre všetkých mám novinku- moju vlastnú šablónu na rezanie v Silhouette.

And here is a new thing for all- my own cut file for Silhouette Design Studio.
Pre súkromné účely si ju môžete stiahnuť TU.

Please, personal use only- free download.
Tak sa budem tešiť na Vaše pekné komentáre, môžete mi napísať, čo sa Vám u mňa páči, aký je Váš obľúbený článok alebo o čom by ste si radi prečítali. Prajem všetkým veľa šťastia :-)

I´m looking forward to your comments. Please, write me, what is your favourite post, or what would you like to see here. Good luck!

Jarka Ef 

12 komentárov:

 1. Jarka u Teba mám najradšej Project Life vecičky... vždy keď si ich prezerám tak ma to naštartuje, že aj ja by som to chcela...ale keď príde na lámanie chleba nejako to nejde :) Takže Ti prajem veľa tvorivých chvíľ a prinášaj nám krásne foto a video z tvojich albumov :) Zuzana PS: sledujem ta aj na FB, Instagrame, teraz už aj na YT a Pintereste :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Líbí se mi veselost a hravost na tvých projektech. PL není zrovna moje parketa, ale když vidím tvoje věci mám chuť se také do PL pustit. Přeji ti, ať ti nápady vydrží hooooodně dlouho a my se z nich můžeme radovat a čerpat inspiraci.
  Nyní ti jdu v patách všude.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. JA sa pridavam k babam, PL tvorenicko je super, kopec napadov a krasne prevedenie. Ja Ta este sledujem na FB :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I love seeing all your wonderful designs that you do with your Silhouette. I love especially what you create for the Dragonflies :)Wynn xxx

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Maťa Kahúnová Kubalošová4. októbra 2017 o 19:26

  Ahoj, ja ťa sledujem cez FB, to je jedno z mála, kde hádžem oko každý deň a čo mi dáva kontakt s tvorivkami, pretože všetky ste akosi ďaleko odo mňa ������ P.S dik za inšpirácie

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Lucia Mlynarčíková4. októbra 2017 o 21:14

  Milá Jarka, v prvom rade blahoželám k narodeninkám a prajem ešte veeeľa takých tvorivých príspevkov :) Ja som tu prvýkrát, tak to idem hneď prelúskať, tvoju tvorbu sledujem akurát na stránke fb v našej scrapbookovej skupine :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jarka ahoj, ja ta sledujem cez scrapper stranku, FB aj vdaka Lubke :)
  Gratulujem ti k vyrociu a je super, ze ta to stale drzi, tak ti zelam tvorive ruky a hlavu nadalej :) vselicim som sa inspirovala!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Wow, what a wonderful giveaway, I especialy love the flamingo die. I follow you on blog, instagram, You Tube and FB (as Moje veselje).
  Thanks for the chance to win.
  Have a great day.
  Valerija xx

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ahoj Jarka, tvoju tvorbu sledujem na instagrame, facebooku, YouTube aj na pintereste :) prajem pekné tvoreníčko aj do nasledujúcich rokov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Blahoželám!!! Ja Ťa sledujem na FB, a to nielen na Tvojej stránke, ale aj v zahraničných projektoch, do ktorých sa zapájaš; a tiež na youtube odoberám Tvoje videá. V ostatnom čase ma zaujal hlavne Pocket Letter, po zhliadnutí videa s jesennou výmenou som si to okamžite musela vyskúšať :) Prajem veľa šťastia a úspechov v scrapbookingu! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Gratulujem :) Z Tvojej tvorby ma najviac zaujal project life a v poslednej dobe pocket letter až tak, že si ho planujem vyskúšať :) Sledujem ťa na fb, na scrapperi či jukane :)
  Pekné tvorivé chvílky prajem.

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Blahoželám k 4.narodeninám! Sledujem ťa hlavne na FB a keď tam pridáš link na video, tak si veľmi rada pozriem tvoju tvorbu aj na YouTube. Aķo už bolo písané vyššie-najviac sa mi páči PL. Želám veľa kreativity do ďalších rokov! ��

  OdpovedaťOdstrániť